کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی در کرمانشاه رصد می گردد

به گزارش مرد کوچک، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: نظارت بر کالاهایی که با ارز 4200 تومانی وارد شده تشدید می گردد.

کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی در کرمانشاه رصد می گردد

داریوش جودکی در گفت و گو با خبرنگار مرد کوچک، با اشاره به شرکت هایی که اقلامی را با ارز 4200 تومانی وارد نموده اند، اضافه نمود: اطلاعات این شرکت ها و محصولاتی که وارد نموده اند موجود است و بر همین اساس بر شیوه عرضه کالا توسط آنها نظارت می گردد.

وی از معین شدن زمان معین برای این واحدها اطلاع داد که موظفند در این موعد کالای خود را عرضه نمایند و مطرح کرد: عدم عرضه کافی و به موقع اقلامی که با ارز 4200 تومانی وارد شده تخلف است و با شرکت های متخلف برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی اعلام کرد: تا کنون دو، سه پرونده در این زمینه برای شرکت های متخلف تشکیل شده و رصد این شرکت ها ادامه خواهد داشت.

جودکی یادآوری کرد: چنانچه شرکتی کالایی که با ارز 4200 تومانی وارد نموده را نگه دارد و یا آن را با قیمت بیشتری عرضه کند، مشمول جریمه و صدور حکم خواهد شد و پرونده تعزیراتی برای آن تشکیل می گردد.

وی با بیان اینکه اجازه اخلال در بازار توسط افراد سودجو را نخواهیم داد، اضافه نمود: در زمینه بازار دلار و کالاهای وابسته به آن هیچ مماشاتی با افراد متخلف نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 85

به "کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی در کرمانشاه رصد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالاهای وارد شده با ارز 4200 تومانی در کرمانشاه رصد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید