پیگیری تمرینات نیما عالمیان کنار المپیکی های آمریکا، روسیه و سوئد

به گزارش مرد کوچک، به گزارش خبرنگاران، نیما عالمیان هفته گذشته همراه با امیرحسین هدایی و جمیل لطف الله نسبی به مجارستان سفر کرد تا تمریناتش را درکمپ تمرینی این کشور و کنار پینگ پنگ بازانی از کشور میزبان پیگیری کند. این بازیکن طبق برنامه ای که پیش از این برای آماده سازی او مصوب شده بود، پنجشنبه گذشته بدون هم تیمی اش و تنها با همراهی سرمربی تیم ملی از مجارستان راهی سوئد شد تا بخش دیگری از تمریناتش را در این کشور دنبال کند.

پیگیری تمرینات نیما عالمیان کنار المپیکی های آمریکا، روسیه و سوئد

نخستین جلسات تمرینی نیما عالمیان در سوئد روز آدینه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار گردید و قرار است این برنامه تمرینی تا 17 تیرماه و زمان بازگشت او به تهران ادامه داشته باشد.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز که نیما عالمیان را در کمپ تمرینی سوئد همراهی می نماید در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بازیکنان تیم ملی تنیس روی میز سوئد به طور کامل در این کمپ تمرینی حضور دارند. علاوه بر این بازیکنانی از دیگر کشورها که برای المپیک آماده می شوند هم کنار نیما عالمیان تمرین می نمایند.

وی در این رابطه ادامه داد: کاناک از آمریکا یکی از بازیکنان حاضر در کمپ سوئد است که برای المپیک تمرین می نماید. این بازیکن در رنکینگ جهانی صندلی خوبی دارد و جزو برترین ها به شمار میرود. اسکاچکوف پینگ پنگ باز روسیه که سهمیه المپیک دارد و بازیکن المپیکی اکوادور به نام آلبرتو مینو هم از دیگر شرکت نمایندگان در این اردو هستند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز تاکید نمود: حضور این بازیکنان سطح تمرینی کمپ سوئد را خیلی بالا برده است. در این شرایط نیما با انگیزه و جدیت خیلی بیشتری تمریناتش را دنبال می نماید و این واقعا در نوع عملکردش محسوس و مشهود است.

لطف الله نسبی اعلام نمود: جلسات تمرینی نیما روزانه در دو نوبت برگزار می گردد. جلسات تمرینی صبح از 9:30 تا 12 و جلسات تمرینی بعدازظهر هم از 4 تا 7 پیگیری می گردد. هر جلسه تمرینی هم به وعده ناهار و شام متصل می گردد که در رستوران همان محل تمرینات سرو می گردد. بدین ترتیب پروتکل های بهداشتی هم کاملا رعایت می گردد.

وی تاکید نمود: در کل شرایط تمرینی نیما عالمیان رضایت بخش است. این بازیکن از آمادگی بدنی و روحی خوبی برخوردار است و مصمم است از موقعیت خود در کمپ تمرینی سوئد به برترین شکل استفاده کند به خصوص که میخواهد رکورد برادرش نوشاد عالمیان در المپیک لندن را بشکند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز اعلام نمود: نوشاد تنها نماینده تنیس روی میز ایران - در بخش مردان- در المپیک لندن بود که در مرحله مقدماتی صاحب 2 برد شد و یک مرحله صعود کرد. نیما می خواهد کارنامه ای بهتر از برادرش در توکیو داشته باشد.

لطف الله نسبی با بیان اینکه اردوی نیما عالمیان در سوئد تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت در خصوص برنامه آماده سازی این بازیکن بعد از بازگشت گفت: نیما یکسری کارهای پزشکی مانند فیزیوتراپی و دندانپزشکی دارد که بعد از بازگشت به تهران باید پیگیر آنها باشد. بعد از آن تمریناتش را تا 26 تیرماه و زمان اعزام به توکیو دنبال می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1700

به "پیگیری تمرینات نیما عالمیان کنار المپیکی های آمریکا، روسیه و سوئد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری تمرینات نیما عالمیان کنار المپیکی های آمریکا، روسیه و سوئد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید