پورسلیمانی: نتایج درخشان ملی پوشان در کاراته وان حاکی از انسجام تیمی است، برای افتخارآفرینی در المپیک باید وعده ها عملی شود

مربی سازنده کاراته کشور گفت: تیم ملی کاراته در رقابت های کاراته وان منسجم نشان داد و با نتایج درخشانی که کسب شد، این مسئله به وضوح قابل لمس است.

پورسلیمانی: نتایج درخشان ملی پوشان در کاراته وان حاکی از انسجام تیمی است، برای افتخارآفرینی در المپیک باید وعده ها عملی شود

به گزارش خبرنگاران، احمد پورسلیمانی دارای دان 7 شوتوکان و از مربیانی است که 35 سال در این رشته فعالیت دارد و تاکنون قهرمانان بسیاری را تحویل جامعه کاراته داده است؛ قهرمانانی که بارها در مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی مدال آور بوده اند.

احمد پورسلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با تاکید بر انتظارات بالا از کاراته در نخستین حضور خود در المپیک 2020، گفت: با توجه به موفقیت های کسب شده توسط ملی پوشان شایسته کشورمان، انتظارات از رشته کاراته در المپیک 2020 بالا است و امیدوارم شاهد تاریخ سازی این رشته در توکیو خواهیم بود.

وی ادامه داد: معتقدم در المپیک آینده کاراته حماسه ساز می شود و یکی از قطب های مدال آوری کاروان ورزش ایران در این رویداد بزرگ خواهد بود. تیم ملی کاراته در هر دو بخش آقایان و بانوان تیمی منسجم نشان داده که با نتایج درخشان کسب شده در رویدادهای کاراته وان، این مسئله به وضوح قابل لمس است.

مربی کاراته کشورمان شرح داد: کاراته ایران از قدرت های برتر دنیاست و مسئولان ورزش ما حساب ویژه ای روی این رشته باز کرده اند، ولی این به تنهایی کافی نیست و باید وعده های حمایتی عملی شود تا قهرمانان ما بدون دغدغه تنها به دنبال افتخارآفرینی باشند. امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک همانطور که قول داده اند، به کاراته نگاه ویژه ای داشته باشند و قهرمانان این رشته را تنها نگذارند.

گفتنی است احمد پورسلیمانی دارای دان 7 شوتوکان و از مربیانی است که 35 سال در این رشته فعالیت دارد و تا کنون قهرمانان بسیاری را تحویل جامعه کاراته داده است؛ قهرمانانی که بارها در مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی مدال آور بوده اند.

به گزارش خبرنگاران، شهداد پورسلیمانی فرزند احمد پورسلیمانی است که هم اکنون در رده نوجوانان، یکی از چهره های شاخص و آینده دار کاراته ایران به حساب می آید.

فرزند احمد پورسلیمانی ، 5 طلای آسیاو دو مدال طلا و نقره مسابقات جهانی را در کارنامه دارد. ضمن آنکه 5 بار عنوان بهترین ورزشمار تکنیکی را در رقابت های مختلف خارجی از آن خود کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 228

به "پورسلیمانی: نتایج درخشان ملی پوشان در کاراته وان حاکی از انسجام تیمی است، برای افتخارآفرینی در المپیک باید وعده ها عملی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورسلیمانی: نتایج درخشان ملی پوشان در کاراته وان حاکی از انسجام تیمی است، برای افتخارآفرینی در المپیک باید وعده ها عملی شود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید