می ودر: من بهترین بوکسور تاریخ هستم، محمد علی از کسی مغلوب شد که تنها 7 مبارزه رسمی داشت

به گزارش مرد کوچک، قهرمان پیشین بوکس دنیا گفت: باید کلاهم را به احترام محمد علی بردارم، ولی تا 40 سالگی مبارزه نکردم که در سرانجام بگویم شخص دیگری بهتر من است.

می ودر: من بهترین بوکسور تاریخ هستم، محمد علی از کسی مغلوب شد که تنها 7 مبارزه رسمی داشت

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مرد کوچک، فلوید می ودر، قهرمان پیشین و بدون شکست سبک وزن دنیا، هیچ تردیدی ندارد که بهترین بوکسور تاریخ است. می ودر 43 ساله در سال 2017 پس از مبارزه با کانر مک گرگور قهرمان پیشین MMA با رکورد 50 پیروزی و بدون حتی یک شکست، اعلام بازنشستگی کرد.

او در خصوص بهترین بوکسور تاریخ گفت: من بهترین بوکسور تاریخ هستم، چون بیشتر از هر بوکسور دیگری و البته در زمان کوتاه تری، قهرمانان دنیا را شکست دادم. من 18 سال و در پنج وزن مختلف، قهرمان دنیا بودم و کمترین ضربه را از حریفان خوردم.

می ودر درباره اسطوره مسلمان و فقید بوکس سنگین وزن دنیا گفت: به نظر من، محمد علی، پنجمین بوکسور برتر تاریخ است. اگرچه خیلی ها او را عظیم ترین بوکسور همه دوران می دادند، اما او فقط در یک وزن مبارزه کرد و سه بار از کن نورتون باخت.

وی ادامه داد: کاری که محمد علی انجام داد این بود که در برحه خاصی از تاریخ، حامی قدرتمند سیاهپوستان آمریکایی بود. اگر بخواهیم بوکسورها را با توجه به کارهای ارزشی آنها درجه بندی کنیم، محمد علی بدون شک در رتبه نخست قرار می گیرد، ولی اگر ملاک، مبارزه و رکورد برد و باخت باشد، من حرف اول را می زنم.

فلوید می ودر توضیح داد: محمد علی راه را برای حضور من در جایگاهی که قرار دارم، هموار کرد، ولی او از نظر فنی به بوکسوری باخته که تنها هفت مبارزه رسمی در کارنامه داشته است. من باید کلاهم را به احترام علی بردارم، ولی تا 40 سالگی مبارزه نکردم که در خاتمه بگویم شخص دیگری بهتر من است.

روبرتو دوران، پرنل ویتاکر و جولویو سزار، در لیست می ودر به ترتیب دومین، سومین و چهارمین بوکسورهای برتر تاریخ هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1027

به "می ودر: من بهترین بوکسور تاریخ هستم، محمد علی از کسی مغلوب شد که تنها 7 مبارزه رسمی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می ودر: من بهترین بوکسور تاریخ هستم، محمد علی از کسی مغلوب شد که تنها 7 مبارزه رسمی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید