صحنه ای باورنکردنی در حیات وحش؛ یک گوزن در حال خوردن مار!

به گزارش مرد کوچک، صحنه ای باورنکردنی در حیات وحش؛ یک گوزن در حال خوردن مار!

صحنه ای باورنکردنی در حیات وحش؛ یک گوزن در حال خوردن مار!

آیا تا به حال یک گوزن را در حال خوردن گوشت دیده اید؟ بله ممکن است این اتفاق بیفتد. ویدئویی پربازدید در شبکه های اجتماعی که گوزنی در حال خوردن یک مار است به عنوان شاهدی بر این واقعیت است.

به گزارش خبرنگاران، به طور کلی گوزن ها گیاهخوار هستند تا اجزای اصلی رژیم غذایی آن ها را تشکیل دهند. اما گاهی اوقات به خوردن گوشت نیز متوسل می شوند. این حیوان زمانی گوشت مصرف می نماید که ظاهراً فاقد مواد معدنی مانند فسفر، کلسیم و نمک در بدن خود باشد. این معمولاً در طول فصل زمستان یا زمانی که گیاهان در محیطی که وجود دارند کمیاب است رخ می دهد.

کلیپی که اکنون در فضای مجازی منتشر شده است گوزن را جایی که به نظر می رسد لبه یک منطقه جنگلی است که به جاده ای متصل است، نشان می دهد. گوزن در حال جویدن جسد خزنده است. مردی که این تصویر غیرعادی را ضبط می نماید، شنیده می گردد که می گوید آیا او مار می خورد؟.

به محض انتشار این کلیپ در فضای مجازی، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نمی توانستند آنچه را که تماشا می نمایند باور نمایند. بعضی ادامه دادند که نمی تواند درست باشد و پرسیدند که آیا باید آن را به فال نیک بگیرند؟ یکی نظر داد، وای، این وحشی است. شرط می بندم که تماشا آن چشم انداز عجیبی بود! کاربر کنجکاو دیگری گفت: این یکی گوزن قوی است. تعجب می کنم که چگونه مار را کشت.

در همین حال، یکی از کاربران توییتر تاکید نمود: یادآوری دیگر این است که اگرچه طبیعت می تواند زیبا باشد، اما کاملاً می تواند بی رحمانه باشد. به خصوص وقتی صحبت از جستجوی غذا باشد. یکی از کاربران نظر داد: واقعا خیلی عجیبه، نه آقا؟

کاربر دیگری نوشت: طبیعت پر از فعل و انفعالات باورنکردنی و گاه غیرمنتظره است و این ویدئو یکی از این نمونه ها را به نمایش می گذارد. این به عنوان یادآوری تنوع گسترده رفتار حیوانات و روش های منحصر به فردی است که گونه های مختلف برای بقا سازگار می شوند.

دیگری اظهار نظر کرد: این یک کشف شگفت انگیز بود که علامت سوالی را در خصوص طبیعت گیاه خوار و گوشت خوار حیوانات ایجاد کرد.

حدس زده می گردد که به علت گرسنگی گوزن مجبور به خوردن مار شده است. گوزن بخش عمده ای از رژیم غذایی طبیعت است و اگر عادت غذایی آن تغییر کند، می تواند نشانه ای از خطر بزرگ باشد. این می تواند سیستم حیات وحش را مختل کند.

این ویدئو بیش از 4.8 میلیون بازدید داشته و هنوز هم همچنان بسیاری را در ناباوری قرار داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2233

به "صحنه ای باورنکردنی در حیات وحش؛ یک گوزن در حال خوردن مار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحنه ای باورنکردنی در حیات وحش؛ یک گوزن در حال خوردن مار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید