برگزاری نمایشگاه صنایع دستی فاخر ایران در کاخ بلودر اتریش

به گزارش مرد کوچک، هم زمان با سفر رئیس جمهوری کشورمان به اتریش، نمایشگاهی از آثار فاخر صنایع دستی ایران به همت معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، و مشارکت بخش خصوصی در محل کاخ بلودر وین برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی فاخر ایران در کاخ بلودر اتریش

نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران ساعت 18 عصر دیروز به وقت محلی با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی ، محمدرضا وصفی رایزن فرهنگی ایران در اتریش و جمعی از شخصیت های فرهنگی دو کشور افتتاح شد.

مجموعه فاخری از صنایع دستی ایران شامل بیش از 300 اثر از رشته های مختلف در این رویداد ارائه خواهد شد تا از یک سو جلوه ای زیبا از ظرفیت های هنر و فرهنگ سرزمین ایران را نمایش دهد و از سوی دیگر علاقه مندان و شهروندان اتریشی را با صنایع دستی ایران آشنا سازد.

هفته فرهنگی ایران در اتریش با برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و با مشارکت شرکتی خصوصی، به منظور معرفی ظرفیت های فرهنگی ایران در فضای دیپلماتیک سفر مسئولان کشورمان به اتریش برگزار می شود.

در این هفته برنامه های دیگری از قبیل افتتاح نمایشگاه میراث فرهنگی ایران در آکادمی علوم وین، افتتاح تالار ابن سینا، نمایش آثاری از سینمای ایران، اجرای موسیقی و سخنرانی تنی چند از شخصیت های فرهنگی دو کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، هفته فرهنگی ایران در اتریش، به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

منبع: کجارو / ایرنا
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1937

به "برگزاری نمایشگاه صنایع دستی فاخر ایران در کاخ بلودر اتریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نمایشگاه صنایع دستی فاخر ایران در کاخ بلودر اتریش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید