سخت ترین تصمیم یحیی در تابستان؛ قلم قرمز روی نام بازیکن متعصب پرسپولیس

به گزارش مرد کوچک، پرسپولیس با حضور گولسیانی، پورعلی گنجی، کنعانی زادگان، فرجی، نعمتی و هنانوف شش مدافع مرکزی در اختیار دارد و حالا بحث کنار گذاشتن یک مدافع جدی به نظر می رسد.

سخت ترین تصمیم یحیی در تابستان؛ قلم قرمز روی نام بازیکن متعصب پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران با توجه به جدایی شش بازیکن و تنها جذب سه بازیکن بزرگسال باز هم فهرست 19 نفره پرسپولیس پر شده و اگر قرار باشد بازیکن جدیدی جذب گردد باید این فهرست خلوت گردد. در حاشیه بازی پیکان با توجه به کمبودهایی که سرخ ها دارند حتی بحث کنار گذاشتن سه نفر از فهرست فعلی هم مطرح بود چرا که یحیی فعلاً نه مهاجم ششدانگ گلزن دارد نه گلر ذخیره که بیرانوند را کمی بترساند ضمن اینکه موقعیت میلاد سرلک تعیین نیست و اگر او جدا گردد یک هافبک با قابلیت بازیسازی، ارتباط بین خطوط، شوتزن و البته محکم در فاز تدافعی نیازمند است تا اوضاع وسط زمین خراب نگردد.

از روز گذشته بحث خط زدن نام یک مدافع از فهرست پرسپولیس تا خاتمه اردوی سه روزه سرخ ها که آدینه خواهد بود شنیده می گردد و شاید روز شنبه نام یک نفر از فهرست بیرون بیاید. قطعاً این سخت ترین تصمیم یحیی در تابستان جاری خواهد بود و انگار خلوت کردن فهرست بسیار دشوارتر از جذب بازیکن به نظر می رسد کما اینکه دیدیم کنار گذاشتن کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی با اینکه طی دو فصل گذشته خیلی کم بازی نموده بودند تبعاتی برای او و باشگاه داشت و حتی پرسپولیس محکوم به بی وفایی در قبال ستاره های سابق خود شد.

در حالی که پرسپولیس با حضور گولسیانی، پورعلی گنجی، کنعانی زادگان، فرجی، نعمتی و هنانوف شش مدافع مرکزی در اختیار دارد و از آن سو فهرست بزرگسال تیم پر شده حالا بحث کنار گذاشتن یکی از این شش نفر جدی به نظر می رسد. پورعلی گنجی و گولسیانی که ستون های خط دفاعی فصل قبل و جزو برترین های پرسپولیس بوده اند، کنعانی زادگان هم ملی پوش است و مثل پورعلی گنجی جام جهانی رفته پس باید دنبال جدایی یکی از سه مدافع دیگر بود.

جالب اینکه هر سه بازیکن دیگر نفراتی چندپسته هستند. نعمتی در دفاع چپ هم بازی می نماید، هنانوف می تواند مدافع راست و هافبک دفاعی هم باشد و فرشاد فرجی هم قابلیت بازی در دفاع راست را دارد. با این حال دیروز بعضی خبرگزاری ها فرشاد فرجی را جدی ترین گزینه برای خروج از فهرست نامیدند؛ بازیکنی که فصل قبل خیلی کم بازی کرد اما کیفیت قابل قبولی دارد و با توجه به عرق و تعصبش به پرسپولیس، مدل پیوستنش به این تیم و رقم قراردادش گزینه ای است که یحیی نمی تواند براحتی او را کنار بگذارد و کار بسیار سختی خواهد داشت.

قبل تر هم بارها نام هنانوف به عنوان بازیکن احتمالی فهرست مازاد اعلام شده بود اما خبری از کنار گذاشتن او نشد. در عین حال یحیی طی سه بازی تدارکاتی اخیر از این مدافع تاجیک در پست دفاع راست استفاده نموده تا وحدت جدی ترین رقیب دانیال اسماعیلی فر در این پست باشد و این طوری احتمال خط خوردن و کنار گذاشتنش کمتر گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 تیر 1402 بروزرسانی: 28 تیر 1402 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2247

به "سخت ترین تصمیم یحیی در تابستان؛ قلم قرمز روی نام بازیکن متعصب پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخت ترین تصمیم یحیی در تابستان؛ قلم قرمز روی نام بازیکن متعصب پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید