یاد مهدی شادمانی در خبرنگاران

به گزارش مرد کوچک، نزدیک به 2 هفته پس از درگذشت مهدی شادمانی، مراسم یادبود او در موسسه خبرنگاران برگزار شد.

یاد مهدی شادمانی در خبرنگاران

در این مراسم که خانواده مهدی هم حضور داشتند، دوستانش از روزهای خوبی که کنار او داشتند، گفتند؛ از روزهایی که مهدی به عنوان خبرنگار در مجله مرد کوچک جوان مشغول به کار شد، مسئول صفحات ورزشی بود، دبیر تحریریه شد، از ورزش نوشت، یادداشت نوشت و ... دکتر حسن نمک دوست، استاد روزنامه نگاری و مسئول آموزش موسسه مرد کوچک پشت تریبون رفت و از آخرین روزی که به همراه دیگر اساتید روزنامه نگاری؛ شکرخواه، صدیقی، قاضی زاده و فرقانی به ملاقات مهدی رفته بود، گفت: جالب بود که آن روز وقتی از خانه مهدی بیرون آمدیم همه مان حس کردیم که چقدر حالمان خوب است.

وقتی مهدی را می دیدی اینطور نبود که تحت تاثیر قرار بگیری و غمگین شوی، مهدی حال همه را خوب می کرد. احسان حسینی نسب هم از دوستان نزدیک مهدی بود که تا روز آخر کنار او و خانواده اش بود. حسینی نسب که خودش هم تجربه مبارزه با سرطان را دارد، از امید گفت و از وسعت سرطان. اینکه بیماران سرطانی هیچ امیدی به دیدن فردا ندارند اما نگاه مهدی به این بیماری متفاوت بود و با سرطان بود که خدا را دید. احسان رضایی هم روزهای زیادی را در مرد کوچک جوان کنار مهدی بود. رضایی از مهدی نگفت، از پانته آ مجیدی گفت؛ از همسر مهدی که تا روز آخر کنار او بود و با رویی گشاده پذیرای مهمانانش بود. رضایی که پزشک است، از نقش پانته آ در روند درمان هم گفت. اینکه او به عنوان حامی، در امیدواری مهدی به بهبودی نقش مهمی داشته است.

پانته آ همسر مهدی هم برای لحظاتی پشت تریبون رفت و از دوستان او تشکر کرد؛ از دوستانی که در این مدت مهدی را تنها نگذاشتند: اگر حمایت شما دوستان نبود، شاید مهدی خیلی وقت پیش از کنار ما رفته بود. در خاتمه این مراسم مدیران موسسه مرد کوچک، ابوالحسن ریاضی مدیر عامل، مهران کرمی مدیر مسئول و شهریار شمس مستوفی از خانواده مهدی شادمانی تقدیر کردند. مجری این مراسم مرتضی کاردر، یکی از دوستان نزدیک مهدی در موسسه مرد کوچک بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 343

به "یاد مهدی شادمانی در خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاد مهدی شادمانی در خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید