کوپال 80 دقیقه علیه پرسپولیس

به گزارش مرد کوچک، کوپال ناظمی، داور مسابقه ماشین سازی-پرسپولیس قضاوت ضعیفی در این مسابقه داشت و از این میدان مهم با نمره مردودی بیرون آمد.

کوپال 80 دقیقه علیه پرسپولیس

در حالی که همه نگاه ها به پنالتی اعلام شده توسط او به سود پرسپولیس در دقایق پایانی بود، اما این داور تا قبل از این اشتباهش با تصمیمات خود بارها علیه پرسپولیس عمل کرد.

کوپال ناظمی در دقیقه 9 بازی خطای مدافع ماشین سازی روی مهدی عبدی را ندید در حالی که این صحنه می توانست پنالتی باشد. در دقیقه 20 نیز کنعانی زادگان می توانست برای پرسپولیس گل بزند اما توپ به دستان مدافع ماشین سازی خورد و در اختیار حامد لک قرار گرفت. این صحنه هم مشکوک به پنالتی بود. در این نیمه و نیمه دوم بازیکنان ماشین سازی دو سه بار با متوقف کردن بازیکنان پرسپولیس جلوی حمله این تیم را گرفتند و مستحق دریافت کارت زرد بودند، اما ناظمی از این خطاها چشم پوشی کرد و در عوض در نیمه دوم با اولین خطای انصاری و ربیع خواه به آنها کارت زرد داد.

بدون شک پنالتی اعلام شده از سوی کوپال ناظمی برای پرسپولیس اشتباه بود و اعتراض ماشین سازی به این صحنه طبیعی و منطقی به نظر می رسید، اما ناظمی بارها وقت کشی و روی زمین افتادن های بازکینان ماشین سازی و بازگشت سریع آنها به زمین را دید اما هیچ تذکری به آنها نداد و خیلی ساده از این صحنه ها عبور کرد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 422

به "کوپال 80 دقیقه علیه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوپال 80 دقیقه علیه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید