چگونه تست کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟

به گزارش مرد کوچک، دکتر هاشمیان، فوق تخصص بیمارستان مسیح دانشوری درباره منفی شدن تست بازیکنان استقلال که پیشتر تست آنها مثبت اعلام شده بود، پاسخ داد.

چگونه تست کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟

به گزارش مرد کوچک ، خبرآنلاین نوشت: با اعلام پزشک تیم فوتبال استقلال تست کرونای بعضی از بازیکنان این تیم که پیش از این مثبت بود، منفی شده اما تست کرونای یک بازیکن دیگر مثبت شد.

دکتر هاشمیان، فوق تخصص بیمارستان مسیح دانشوری درباره منفی شدن تست بازیکنان استقلال که پیشتر تست آنها مثبت اعلام شده بود، گفت:درخصوص تست های PCR، چهل تا 60 درصد می توان درباره مبتلا شدن به کرونا تشخیص قطعی داد. تقریبا این تست را باید شبیه شیر یا خط درنظر گرفت، بنابراین وقتی که تست PCR گرفته شد و در این زمینه تشکیک به وجود آمد حتما با توصیه پزشک باید بیمار سی تی اسکن انجام دهد چون در سی تی اسکن تشخیص بهتری درخصوص درگیری ریه ها داده خواهد شد. وقتی تست پی سی آر مثبت می گردد ما انتظار نداریم که به سرعت این تست پاسخش منفی گردد و برای ما هم این امر عجیب است مگر اینکه دوره بیماری و اطلاع به کرونا را دیر متوجه شده و به همین نسبت دیرتر از موعد به آزمایشگاه مراجعه گردد و نتیجه تست گیری مطابق با روزهای پایانی ابتلا باشد که در ادامه و طی چند روز بعد پاسخ تست های بعدی منفی گردد که این موضوع نیز می تواند طبیعی باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1090

به "چگونه تست کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه تست کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید