پلمب کافه رستوران ولنتاینی خبرنگاران

به گزارش مرد کوچک، معاون نظارت بر اماکن عمومی فاتب از پلمب کافه رستوران متخلفی که به بهانه برگزاری جشن ولنتاین بدون رعایت پروتکل بهداشتی به مشتریان خود قلیان عرضه می کرد، خبر داد.

پلمب کافه رستوران ولنتاینی خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگنادر مرادیدر تشریح جزئیات این خبر گفت: بیست و پنجم بهمن ماه، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت خبری در خصوص برگزاری مراسم جشن ولنتاین در یک کافه رستوران در حوالی تهرانپارس دریافت کردند.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران این معاونت بلافاصله به آدرس اعلامی اعزام شدند. با حضور ماموران در محل، متصدی این واحد صنفی با بستن درب ورودی از ورود ماموران جلوگیری، اما شواهد و تحقیقات محلی نشان از حضور افراد زیادی در این محل و برگزاری جشن ولنتاین توسط مشتریان با همکاری متصدی واحد صنفی داشت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: تحقیقات پلیسی آغاز و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور تحقیق و پلمب کافه رستوران اخذ و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: با بازگشایی درب کافه رستوران، ماموران وارد عمل شدند و متصدی کافه رستوران که چاره ای جز به اعتراف نداشت به عرضه قلیان و برگزاری جشن ولنتاین در کافه رستوران معترف شد.

سرهنگ مرادی در خاتمه با بیان اینکه با دستور قضائی واحد صنفی مذکور پلمب شد، خاطر نشان کرد: متصدی این واحد صنفی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی گشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1479

به "پلمب کافه رستوران ولنتاینی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب کافه رستوران ولنتاینی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید