وزیر علوم بر لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ منزلت آنها تاکید نمود

به گزارش مرد کوچک به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی در آیین بزرگداشت هفته دولت و جشن روز کارمند گفت: ستاد وزارت علوم تمام کوشش خود را به کار می بندد تا کلاس های آموزشی دانشگاه ها به خوبی برگزار شوند و پژوهش های دانشگاهی با دقت و ظرافت ادامه یابند و به عبارتی وزارت علوم در خدمت آموزش عالی کشور است و بالاسر آنان نیست.

وزیر علوم بر لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ منزلت آنها تاکید نمود

وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: مجموعه دولت و کارکنان هر زمان که به وظایف خود عمل نمایند و منشاء خدمات شایسته باشند به خود افتخار می نمایند.

وزیر علوم اضافه نمود: شرایط امروز کشور، فرهنگ غنی و پرمحتوا و باورهای اعتقادی ایجاب می نماید که همه مسئولان و کارکنان دولت و دستگاه های اجرای به نحو احسن به وظایف خود عمل نمایند.

وی گفت: مجموعه ستاد وزارت علوم و دانشگاه ها و پژوهشگاه ها یک خانواده محسوب می شوند و باید روز به روز احساس صمیمیت و تعلق خاطر بین کارکنان و مدیران داخل مجموعه آموزش عالی افزایش یابد.

وزیر علوم در آیین بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند بر لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ شان و منزلت آنها تاکید نمود و گفت: آنچه در کنار حسن خلاق و روی خوش باعث رضایت مراجعه نمایندگان به وزارت علوم می گردد، پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی است که این مهم باید به عنوان یک اصل در دستور کار بخش های مختلف قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 21

به "وزیر علوم بر لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ منزلت آنها تاکید نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر علوم بر لزوم تکریم ارباب رجوع و حفظ منزلت آنها تاکید نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید