هدفم در بایرن فتح لیگ قهرمانان اروپا است

به گزارش مرد کوچک، جاشوا کیمیچ، مدافع جوان بایرن مونیخ مدعی شد این تیم نسبت به نیم فصل اول پیشرفت نموده است.

هدفم در بایرن فتح لیگ قهرمانان اروپا است

در سفر با بهترین تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید و آسیاب های بادی آمستردام هلند را نظاره گر باشید.

به گزارش گروه ورزشی مرد کوچک، با توجه به شکست ابتدای هفته لایپزیش، بایرن مونیخ با غلبه بر شالکه حالا به یک قدمی صدر جدول رسیده است. جاشوا کیمیچ در مصاحبه با نشریه کیکر مدعی شد بایرن مانند گذشته با اقتدار رقبا را مغلوب نمی کند و در زمان انتقال او به بایرن شرایط متفاوت بوده است.

جاشوا کیمیچ گفت: فصل گذشته با وجود دبل در قهرمان سبک فوتبال ما همواره خوب نبود. ما در بسیاری از بازی ها با اقتدار پیروز نشدیم و در این فصل نیز این شرایط تکرار شده است. هنگامی که من برای به بایرن مونیخ پیوستم، رقبا تنها در صورت طی کردن یک روز درخشان می توانستند مقابل ما خطرناک ظاهر شوند. اما امروز دیگر اینگونه نیست و ما باید بیشتر کوشش کنیم. با این وجود ما سعی می کنیم سبک خود را ادامه دهیم، اما رقبا نیز پیشرفت نموده اند.

ما در راستا درستی قرار داریم. سبک بازی ما نسبت به انتها نیم فصل اول تغییر نموده است. ما بهتر بازی می کنیم و با اقتدار بیشتری پیروز می شویم. ما دوباره به تیم های رقیب متذکر شویم که در ملاقات مقابل ما دستاوردی نخواهند داشت.

آینده؟ من حالا نمی توانم به این سوال جواب بدهم، زیرا نمی دانم طی دو سال یا سه سال چه اتفاقی به سود من خواهد بود. من قراردادم را تمدید کردم، زیرا احساس می کردم زمان مناسبی برای انجام این کار است و زیرا ما فرصتی برای شکل دادن یک دوره با نسل جدید داریم. پیش بینی اینکه چه اتفاقی در دو یا سه سال خواهد افتاد کار دشواری است. حالا هدف اصلی رقم زدن یک عصر و دوره به نام خودم بایرن با هدف بزرگ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

انگیزه حضور در زمین؟ ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که سرگرمی خود را به شغل مان تبدیل نموده ایم. بسیاری از مردم فوتبال را به مثابه سرگرمی می بینند، اما فرصتی برای ورود به دنیای حرفه ای ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 677

به "هدفم در بایرن فتح لیگ قهرمانان اروپا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدفم در بایرن فتح لیگ قهرمانان اروپا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید