نکونام: تعویق لیگ برتر به تیم ما ضرر زد، فولاد از بازی با استقلال تکمیل می گردد

به گزارش مرد کوچک، سرمربی فولاد می گوید که این تیم تمریناتش را برای حضور در نوزدهمین دوره لیگ برتر به موقع شروع نموده است.

نکونام: تعویق لیگ برتر به تیم ما ضرر زد، فولاد از بازی با استقلال تکمیل می گردد

به گزارش مرد کوچک، فولاد فردا (آدینه) در چارچوب هفته نخست لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان می رود. جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: خیلی شادمان هستم که در خدمت شما هستم. بالاخره لیگی که منتظر شروع شدن آن بودیم، شروع می گردد. ما از این موضوع شادمان هستیم چون جزو معدود تیم هایی بودیم که به موقع تمریناتمان را شروع کردیم اما وقفه در شروع لیگ برتر به دو، سه تیمی که به موقع استارت زده بودند، ضرر کردند. اگر لیگ به موقع شروع می شد دیگر همه تیم ها در یک سطح نبودند.

او اضافه کرد: در حال حاضر تیم هایی که زود شروع کردند در دوره بدنسازی طولانی شد و بازیکنان از نظر روحی خسته شدند. با این حال شادمان هستیم که لیگ شروع شده است و آماده حضور در این بازی ها هستیم. دوستانی که از وقفه لیگ ناراحت بودند به این خاطر بود که بازیکن به لحاظ روحی و روانی دوست دارد وارد مسابقات گردد. تمرینات بیشتر در دوران بدنسازی به بازیکنان صدمه می زند ولی ما سعی کردیم که شرایط را خوب نگه داریم که کمترین لطمه را بخوریم. من از این جهت که شرایط ورزشگاه هایمان خوب می گردد، شادمانم اما از لحاظ فوتبال شرایط به نفع تیم هایی که به موقع کارشان را شروع کردند، نیست.

سرمربی فولاد درباره شناختش از صنعت نفت گفت: هفته اول تیم های هیچ شناختی از یکدیگر ندارند اما ما می دانیم که صنعت نفت سعی نموده که بدون اجازه بیایند و بازی ما را ببینند. البته مسئله ای ندارد ولی ما هیچ شناختی از صنعت نفت نداریم. قطعا در طول فصل تیم های یکدیگر را می شناسند و ما راه طولانی ای داریم. می خواهیم در 30 هفته به خوبی عمل کنیم و به موفقیت برسیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که چند درصد تیمش آماده است، شرح داد: به زودی به ما بازیکنانی اضافه می شوند. ما بازیکنان تیم ملی جوانان و امید داریم که به اردوی تیم ملی می روند. ما بازیکنانی برای جاهای خالی سهمیه بزرگسالان جذب می کنیم و از بازی استقلال به بعد لیسمان تکمیل گردد تا بتوانیم لیگ قدرتمندی را شروع کنیم و به انتها برسیم.

او در انتها گفت: من دوست دارم از تمام طرفدارانمان خواهش کنم تا ان شاءالله بتوانیم در کنار هم یک فصل خوب و رویایی را با هم داشته باشیم. تیم فولاد باتوجه به طرفداران خون گرمی که دارد می تواند به موفقیت برسد. به همین خاطر از آن ها دعوت می کنم که فردا به ورزشگاه بیایند و از طرف بازیکنان قول می دهم که بهترین عملکردمان را نشان می دهیم تا فولاد را به صندلی اصلی اش برسانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 283

به "نکونام: تعویق لیگ برتر به تیم ما ضرر زد، فولاد از بازی با استقلال تکمیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: تعویق لیگ برتر به تیم ما ضرر زد، فولاد از بازی با استقلال تکمیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید