منشا با عملکردش از برانکو دفاع کرد

منشا که قبل از این بازی بارها گفته بود تشنه گلزنی است، در گلزنی و همینطور بازی ترکیبی ناکام بود و در واقع با نمایشی که ارائه داد، از تصمیم برانکو برای نیمکت نشینی اش دفاع کرد.

منشا با عملکردش از برانکو دفاع کرد

به گزارش خبرنگاران ، شرایط پرسپولیس و مصدومیت رسن باعث شد گادوین منشا از ابتدای بازی با نساجی به میدان برود اما این مهاجم نیجریه ای باز هم نمایشی ناامیدکننده داشت. منشا که قبل از این بازی بارها گفته بود تشنه گلزنی است و برخلاف همیشه نود دقیقه در میدان بود، در گلزنی و همینطور بازی ترکیبی ناکام بود و در واقع با نمایشی که ارائه داد، از تصمیم برانکو برای نیمکت نشینی اش دفاع کرد.

منشا در حرکات ترکیبی با علیپور و دیگر بازیکنان همواره ناکام بود و در گلزنی هم کاری از پیش نبرد. اوج ضعف این بازیکن مقابل نساجی همان صحنه ای بود که می توانست با یک پاس تودر به راحتی هم تیمی اش را روانه یک مصاف تک به تک با دروازه بان حریف کند اما با بی دقتی توپ را به پای تنها مدافع پیش رویش کوبید.

او لحظاتی بعد هم موقعیت خوب دیگری از دست داد تا ثابت کند که برای بازی با الدحیل هم نمی تواند گزینه مناسبی باشد اما از بدشانسی برانکو، سیامک نعمتی از این بازی محروم است و پرسپولیس هم غیر از گادوین منشا گزینه دیگری روی نیمکت ندارد که بجای او بازی اش بدهد.

2 – 180

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 43

به "منشا با عملکردش از برانکو دفاع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشا با عملکردش از برانکو دفاع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید