معبودی: بهتر است لیگ را تعطیل کنند، ادامه مسابقات باعث مصدومیت بازیکنان می شود

به گزارش مرد کوچک، بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی تبریز تأکید کرد که ادامه برگزاری مسابقات لیگ برتر ممکن است با مصدومیت جدی بازیکنان همراه شود.

معبودی: بهتر است لیگ را تعطیل کنند، ادامه مسابقات باعث مصدومیت بازیکنان می شود

عزیز معبودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مرد کوچک، در مورد شرایطش در تعطیلی موقت بازی های لیگ برتر گفت: فعلاً که سردرگم هستیم و چیزی هم در مورد آینده لیگ برتر مشخص نیست. در این شرایط چند هفته است که به صورت انفرادی تمرین می کنیم، ولی این نوع تمرین با تمرینات گروهی خیلی فرق دارد. طبیعتاً در این شرایط بازیکنان از آمادگی لازم دور می شوند و این در حالی است که هنوز تکلیف لیگ برتر هم مشخص نشده.

وی پیش بینی اش از آینده لیگ برتر در فصل جاری را این طور بیان نمود: باید دید مسئولان چه تصمیمی خواهند گرفت، ولی همان طور که گفتم بازیکنان به دلیل دوری از تمرینات گروهی، طبیعتاً آمادگی لازم را نخواهند داشت. اگر لیگ برتر ادامه پیدا کند، این موضوع باعث می شود که بازیکنان با مصدومیت های جدی روبرو شوند. در این شرایط بهتر است که لیگ را تعطیل کنند و بازی ها ادامه پیدا نکند.

مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز یادآور شد: همه ما دوست داریم که این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود. البته سلامتی مردم هم بسیار مهم است. مسئله مهم این است که پایان این بیماری قابل پیش بینی نیست و بازیکنان و تیم ها هم در این شرایط سردرگم و بلاتکلیف هستند. در این شرایط تعطیلی لیگ برتر تصمیمی بدی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 937

به "معبودی: بهتر است لیگ را تعطیل کنند، ادامه مسابقات باعث مصدومیت بازیکنان می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معبودی: بهتر است لیگ را تعطیل کنند، ادامه مسابقات باعث مصدومیت بازیکنان می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید