مازادها شانس بیاورند پرسپولیس بازیکن نخرد

به گزارش مرد کوچک، سازمان لیگ امروز در نامه ای برای پرسپولیس نوشت که این باشگاه از 16 دی تا 13 بهمن می تواند 6 بازیکن جذب کند (البته اگر جای خالی داشته باشد) و امکان جذب سه بازیکن آزاد را هم خواهد داشت.

مازادها شانس بیاورند پرسپولیس بازیکن نخرد

به گزارش مرد کوچک ، آقای سرمربی سه بازیکن جدید را برای خرید به باشگاه معرفی نموده و سه نفر را هم مازاد تشخیص داده که هیچکدام شان فعلا معرفی نخواهند شد: ما در ابتدای فصل 4 بازیکن جذب کردیم که البته در نیم فصل اول به دلیل محرومیت نتوانستیم از آنها استفاده کنیم اما در حال حاضر نام بازیکنانی را به باشگاه اعلام کردم و قرار است سه بازیکن جدید دیگر به پرسپولیس اضافه شوند. وقتی با این بازیکنان توافق شد و قرارداد بستیم، نام آنها را رسانه ای خواهیم کرد اما در ابتدا باید این بازیکنان با پرسپولیس به توافق برسند و قرارداد امضاء گردد و سپس نام آنها را اعلام می کنیم. تا زمانی که نتوانیم بازیکنان جدید را جذب کنیم، نام آنها را رسانه ای نخواهیم کرد و تا آن زمان هیچ بازیکنی از پرسپولیس نمی رود.

برانکو ایوانکوویچ نیستی که بتوانی برای این تیم دست و پا بسته، بازیکن مازاد جور کنی. از خودش اگر بپرسی، حتما می گوید بالاتر از سیاهی رنگی نیست. او تنگدستی را در پرسپولیسِ نیم فصل اول چنان لمس کرد که حالا دیگر نداری هم نگرانش نمی نماید.

برای همین است که نام چند تا از بازیکنان فعلی تیمش را در فهرست مازاد نوشته و خواسته که بجای آنها، بازیکن جدید برایش بخرند. شرطش برای رد کردن این مازادها هم حضور بازیکنانی است که نام شان را در فهرست خرید باشگاه نوشته. در واقع تا آنها نیایند، هیچ بازیکنی پرسپولیس را ترک نخواهد کرد و حالا حتما مازادهایی که معلوم است آقای سرمربی آنها را از روی نیمکت برگزیده، خدا خدا می نمایند باشگاه نتواند با بازیکنان دلخواه برانکو قرارداد ببندد.

تا اینجای کار، پرسپولیس سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی را خریده اما تیمش آنقدر کمبود دارد که پست های خالی اش با این چهار بازیکن پر نگردد. یادمان نرود که حسین ماهینی و محمد انصاری رباط صلیبی پاره نموده اند و در حالی که انصاری باید خودش را برای فصل آینده آماده کند، ماهینی در خوشبینانه ترین حالت ممکن از ابتدای سال 98 می تواند به ترکیب پرسپولیس برگردد.

از طرفی شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی هم مصدومیت های کهنه ای دارند که ممکن است در نیم فصل دوم آنها را میادین دور کند و به همین دلیل، پرسپولیس بیش از هر بازیکن دیگری به مدافع احتیاج دارد. البته مهدی شیری هست اما ضروری است یک مدافع میانی برای جانشینی احتمالی سیدجلال و شجاع و یک مدافع چپ پا هم برای رقابت با مصلح جذب گردد.

در واقع جذب مدافع، از نان شب هم برای پرسپولیس واجب تر است اما به همان اندازه، برانکو به جذب یک مهاجم ششدانگ هم فکر می نماید. مهاجمی که بتواند علی علیپور را در گلزنی همراهی کند. کاری که گادوین منشا هنوز از پس آن برنیامده و حتی بعید نیست که با جذب یک مهاجم جدید و مطمئن، او را رد نمایند. نه اینکه نامش را در فهرست مازاد بنویسند و به حراج بگذارندش، بلکه بدشان نمی آید این مهاجم گرانقیمت را به یکی از مشتریان دست به نقدش بفروشند و با پول انتقال او برایش جانشین بیاورند اما جانشین او کدام بازیکن خواهند بود؟ آیا قرار است باز هم بروند سراغ مهاجم خارجی یا با یک مهاجم ایرانی هم کارشان راه می افتد؟

دنبال اسم ها اگر باشیم، دست مان به جایی بند نخواهد بود چرا که برانکو ایوانکوویچ گفته تا بعد از امضای قرارداد، اجازه رسانه ای شدن نام هیچکدام از خریدهای تازه اش را نخواهد کرد: من امروز جلسه ای با آقای عرب برگزار کردم و لیست بازیکنان مدنظر و مازاد را به او دادم اما فعلاً نام بازیکنانی را که در لیست هست، برای رسانه ها و افکار عمومی مطرح نمی کنیم.

آقای سرمربی اما گفته که سه بازیکن جدید را برای خرید به سرپرست باشگاه معرفی نموده و سه نفر را هم مازاد تشخیص داده است که آنها هم فعلا معرفی نخواهند شد: ما در ابتدای فصل 4 بازیکن جذب کردیم که البته در نیم فصل اول به دلیل محرومیت نتوانستیم از آنها استفاده کنیم اما در حال حاضر نام بازیکنانی را به باشگاه اعلام کردم و قرار است سه بازیکن جدید دیگر به پرسپولیس اضافه شوند. وقتی با این بازیکنان توافق حاصل شد و قرارداد بستیم، نام آنها را رسانه ای خواهیم کرد اما در ابتدا باید این بازیکنان با پرسپولیس به توافق برسند و قرارداد امضاء گردد و سپس نام آنها را اعلام می کنیم. تا زمانی که نتوانیم بازیکنان جدید را جذب کنیم، نام آنها را رسانه ای نخواهیم کرد و تا آن زمان هیچ بازیکنی هم از پرسپولیس نمی رود.

در واقع مرد کروات برای کنار گذاشتن مازادهایش شرط گذاشته است: من نام بازیکنان مازاد را هم به باشگاه دادم اما رفتن آنها بستگی به این دارد که بتوانیم چه بازیکنانی جذب کنیم. اگر بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را به پسرپولیس بیاوریم آنوقت نام بازیکنانی را که در لیست مازاد هستند، اعلام می کنیم اما در حال حاضر باید ببینیم چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم.

برانکو در حالی خواستار جذب سه بازیکن جدید شده که فهرست بزرگسالان پرسپولیس الان فقط یک جای خالی دارد اما خب آقای سرمربی روی جدایی مازادهایش هم حساب نموده و از طرفی گزینه حذف محمد انصاری مصدوم هم همچنان فعال است. خبر خوش برای پرسپولیس و برانکو اما این است که آنها می توانند سه بازیکن آزاد هم از سهمیه فیفا به خدمت بگیرند.

سازمان لیگ امروز در نامه ای برای پرسپولیس نوشت که این باشگاه از 16 دی تا 13 بهمن می تواند 6 بازیکن جذب کند (البته اگر جای خالی داشته باشد) و امکان جذب سه بازیکن آزاد را هم خواهد داشت. در این رابطه نام های بسیاری مطرح شد اما تنها حرفی که سرمربی پرسپولیس تاییدش نموده، تعداد بازیکنان مورد احتیاج این تیم است که به گفته برانکو ایوانکوویچ، تا زمان امضای قرارداد نام هیچکدام شان رسانه ای نخواهد شد.

2 - یک

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 110

به "مازادها شانس بیاورند پرسپولیس بازیکن نخرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازادها شانس بیاورند پرسپولیس بازیکن نخرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید