لبنان، حزب الله: نتیجه فریاد گرسنگی مردم باید اقدام علیه فاسدان باشد

به گزارش مرد کوچک، عضو فراکسیون مجلسی حزب الله موسوم به وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان با محکومیت فتنه های اخیر این کشور تاکید نمود که نتیجه فریاد گرسنگی مردم باید اقدام علیه فاسدان باشد.

لبنان، حزب الله: نتیجه فریاد گرسنگی مردم باید اقدام علیه فاسدان باشد

به گزارش گروه بین الملل مرد کوچک به نقل از پایگاه خبری العهد،حسن فضل الله عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان اعمال خشونت و حمله به اموال خصوصی و عمومی و مسدود کردن راه ها و سلب آسایش شهروندان لبنان را محکوم کرد.

فضل الله در بیانیه ای اظهار کرد که اعتراضات بر شرایط اجتماعی کنونی لبنان قابل پذیرش نیست؛چرا که هرج ومرج طلبان و فاسدان ،ملت را به فتنه انگیزی فرامی خوانند تا به شهروندان دیگر خسارت هایی وارد نمایند. بنابراین بهای خرابکاری گروه های آشوب گر را شهروندان یا دولت می پردازند و همراه آنان برای از بین بردن صلح داخلی کوشش می نمایند.

حسن فضل الله در ادامه گفت که در اوضاع کنونی لبنان٬ ملت باید صلح داخلی داشته باشند نه اینکه با نزاع و کینه و هرج و مرج اموال خود و دیگران را نابود نمایند.

وی در ادامه اضافه نمود که راه فریاد واقعی گرسنگی،یورش به اموال دیگران نیست و باید ثمره این فریادها و اعتراضات اقدام علیه فاسدانی باشد که در پی هرج و مرج طلبی و غارت اموال کشور هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1034

به "لبنان، حزب الله: نتیجه فریاد گرسنگی مردم باید اقدام علیه فاسدان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان، حزب الله: نتیجه فریاد گرسنگی مردم باید اقدام علیه فاسدان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید