قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی به رییس جمهوری ابلاغ شد ، رئیس جمهور تا نیمه اول شهریور وزیر پیشنهادی را معرفی کند

به گزارش مرد کوچک، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به تایید شورای نگهبان رسیده و ابلاغیه آن از سوی رییس مجلس شورای اسلامی به رییس جمهوری ارسال شده است.

قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی به رییس جمهوری ابلاغ شد ، رئیس جمهور تا نیمه اول شهریور وزیر پیشنهادی را معرفی کند

مرد کوچک: اسدالله عباسی در حاشیه جلسه علنی امروز شنبه مجلس شورای اسلامی جمع مرد کوچک گفت: بر اساس اصل 123 قانون اساسی طرح یک فوریتی که همکاران در مورد تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مجلس ارائه داده بودند، به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسید؛ امروز تشکیل این وزارتخانه از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی به رییس جمهوری ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: رییس جمهورس وقت دارند تا 5 روز این را به روزنامه رسمی ارائه دهند و پس از اعلام در روزنامه رسمی، تا 15 روز وقت دارند که به تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اقدام نمایند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهاد مجلس این است که دولت تا نیمه اول شهریور ماه وزاری پیشنهادی خود را برای وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین وزارت آموزش و پرورش معرفی کند.

منبع: چمدان
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 282

به "قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی به رییس جمهوری ابلاغ شد ، رئیس جمهور تا نیمه اول شهریور وزیر پیشنهادی را معرفی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی به رییس جمهوری ابلاغ شد ، رئیس جمهور تا نیمه اول شهریور وزیر پیشنهادی را معرفی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید