قاسم پور: به سلیقه اسکوچیچ احترام می گذارم، تغییر تاکتیک مان به خاطر بازی با عراق و بحرین بود

به گزارش مرد کوچک، کارشناس فوتبال ایران می گوید شاگردان اسکوچیچ در بازی با بوسنی در حمله و دفاع بهتر از حریف خود ظاهر شدند.

قاسم پور: به سلیقه اسکوچیچ احترام می گذارم، تغییر تاکتیک مان به خاطر بازی با عراق و بحرین بود

ابراهیم قاسم پور در گفت وگو با خبرنگاران، درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی در ملاقات محبت آمیز گفت: ما همواره دوست داریم تیم ملی مقابل تیم های قوی و قدرتمند بازی کند. اگرچه بوسنی هم بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت، اما تیم بدی نبود. آن ها در 25 دقیقه پایانی دروازه ما را تحت فشار گذاشتند که ما در ضد حمله گل دوم را زدیم.

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه تیم ملی در مجموع بازی خوبی را انجام داد، گفت: ما به تیم حریف هیچ موقعیتی ندادیم. از نظر اجرای کارهای تاکتیکی، گروهی و خلق موقعیت های گل بهتر از حریف بودیم. حتی بازیکنان تعویضی مانند قایدی و عزت اللهی هم در مدت زمان کم مثمرثمر بودند.

وی با اشاره به گل کاوه رضایی به بوسنی در اوایل نیمه دوم اظهار کرد: گلی که کاوه رضایی به بوسنی زد نشان از حضور او در لیگ های خارجی داشت. او با وجود فشردگی بالا در داخل محوطه جریمه بوسنی، فقط می توانست با بغل پا دروازه را باز کند که این کار را هم انجام داد.

قاسم پور اعلام نمود: البته تعدادی از بازیکنان ما در این مسابقه غایب بودند که به سرمربی تیم ملی احترام می گذارم و سلیقه او را می پذیریم تا تیم ملی به موفقیت برسد.

بازیکن سابق تیم ملی در جام جهانی 1978 آرژانتین، درباره تغییر تاکتیک تیم ملی از 1-3-2-4 به 1-2-4-3 نیز گفت: ما الان 5 ماه برای بازی های انتخابی جام جهانی وقت داریم. طبیعی است که هر مربی تاکتیک خود را دارد و نفرات مدنظر خود را هم بر همین مبنا انتخاب می نماید. در این بازی صادق محرمی و میلاد محمدی دو هافبک ما بودند که در دفاع و حمله حضور مستمر داشتند.

وی ادامه داد: بعد از لو دادن توپ، این دو بازیکن به سرعت به خط دفاع اضافه می شدند و تیم ملی سریعا جمع و متمرکز می شد که این موضوع کار را برای بوسنی سخت نموده بود. مربی تیم ملی تاکتیکی را انتخاب می نماید مخصوصا مقابل عراق و بحرین به فزونی برسد.

قاسم پور درباره کیفیت صادق محرمی در غیبت وریا غفوری و رامین رضاییان نیز اظهار کرد: سلیقه ها و نظرات مختلف است. من معتقدمم که رضاییان و وریا توانایی بهتری چه از نظر تدافعی چه هجومی دارا هستند. محرمی در این بازی چند اشتباه فاحش داشت من غفوری و رضاییان را تواناتر می بینم. الته این نظر شخصی من است و به سلیقه سرمربی تیم ملی احترام می گذارم.

او درباره تغییرات احتمالی در خط حمله تیم ملی با بازگشت آزمون، طارمی، جهانبخش و ... به این تیم، گفت: به اعتقاد من بازیکنانی مانند آزمون، طارمی و جهانبخش توانایی بیشتری دارند و مدت زمان زیادی است که در تیم ملی بازی می نمایند. فکر می کنم با بازگشت آن ها تیم ملی مجهزتر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1289

به "قاسم پور: به سلیقه اسکوچیچ احترام می گذارم، تغییر تاکتیک مان به خاطر بازی با عراق و بحرین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم پور: به سلیقه اسکوچیچ احترام می گذارم، تغییر تاکتیک مان به خاطر بازی با عراق و بحرین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید