فردا کدام سهامداران عدالت به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش مرد کوچک، از 6 خرداد تنها افرادی که تا قبل از 31 اردیبهشت روش آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب نموده و یا شماره شبای بانکی خود را ثبت یا تغییر داده اند، به بانک مراجعه نمایند.

فردا کدام سهامداران عدالت به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش ، به منظور جلوگیری از مراجعه بی ثمر سهامداران عدالت به بانک ها و همچنین توجه به نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های مبارزه به ویروس کرونا، نکاتی را مورد تاکید قرار داد.

در اطلاعیه سازمان خصوصی سازی خطاب به سهامداران عدالت آمده است:

از فردا، سه شنبه 6 خردادماه 1399، بانک ها بر اساس اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی پیش از این برایشان ارسال کرده، اقدام به پذیرش درخواست فروش 30 درصد سهام عدالت از سوی هموطنان سهام دار خواهند کرد.

ثبت سفارش فروش سهام عدالت از فردا آغاز می گردد

اطلاعات ارسال شده برای بانک ها مربوط به انتها (31) اردیبهشت ماه سال جاری است و بانک ها هنوز اطلاعات پس از این تاریخ را ندارند.

اگر بعد از تاریخ 31 اردیبهشت ماه، به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کرده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه ثبت یا تغییر داده اید، و یا روش آزاد سازی خود را انتخاب و یا تغییر داده اید، در این نوبت، بانک ها اطلاعات شما را نداشته و درخواست فروش شما انجام نخواهد شد. از مراجعه به بانک پرهیز کنید و صبر کنید تا اطلاعات نهایی برای بانک ها ارسال گردد.

پس از انتها مهلت انتخاب روش آزاد سازی به وسیله سامانه الکترونیکی سهام عدالت (8 خرداد 1399)، سازمان خصوصی سازی بسته اطلاعات نهایی و تکمیلی را مجدداً برای بانک ها ارسال خواهد کرد. بنابر این می توانید پس از حدود یک هفته کاری از تاریخ فوق (17 خرداد به بعد)، به بانک مراجعه نمایند.

اگر شماره شبای شما در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اید تا شماره شبای بانکی شما تأیید نشده یا در حال آنالیز باشد، قادر به تکمیل فرم درخواست فروش نخواهید بود. از مراجعه بی ثمر به بانک پرهیز کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1008

به "فردا کدام سهامداران عدالت به بانک مراجعه نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا کدام سهامداران عدالت به بانک مراجعه نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید