فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در بهمن 99

به گزارش مرد کوچک، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران کلیه مشمولانی را که دارای برگ آماده به خدمت بهمن 99 هستند به سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در بهمن 99

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ مصطفی غلامی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: کلیه مشمولان عادی و کاردانی متولد سال 1355 تا سرانجام بهمن ماه 1381 که برگ آماده به خدمت به تاریخ یک بهمن 99 دریافت نموده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+10) برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت نموده و برابر مندرجات آن اقدام نمایند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توضیح داد: مشمولان ساکن غرب استان تهران باید در ساعت 7 صبح روز چهارشنبه یکم بهمن ماه 99 در محل و مرکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان قید شده حضور یابند، در ضمن عدم حضور به موقع در زمان و محل های معین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون وظیفه عمومی با آن ها برخورد خواهد شد.

سرهنگ غلامی تاکید نمود: کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد احتیاج جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند؛ لذا به منظور آگاهی و جلوگیری از مراجعات مکرر مشمولان به معاونت وظیفه عمومی غرب تهران و سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولان می توانند از لینک اعلامی، اطلاعات خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است؛ آدرس محل اعزام مشمولان، شهریار چهارراه کهنز، بلوار امیرکبیر، جنب پلیس راهور غرب استان تهران است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1409

به "فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در بهمن 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در بهمن 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید