فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396

به گزارش مرد کوچک، فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج سنبله (Virgo)
  • ماه در موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396

فروردین

امروز رفتارتان کمی با خودخواهی همراه است و انتظار توجه زیادی را از اطرافیانتان دارید، اما از طرف دیگر هم احساس می کنید باید به اطرافیانتان یاری نموده و افرادی که نگرش هایی مشابه به شما دارند را دور هم جمع کنید و برای تحقق بخشیدن به آرمان های مشترکتان کوشش کنید. در افکار خود خیلی دقیق باشید چرا که به لطف انرژی کیهانی موجود خواهید توانست همان چیزی که می خواهید را به سوی خودتان جذب کنید! وقت آن رسیده است که با خودتان خلوت نموده و به طور خیلی جدی و عمیق به این که از یک رابطه عاطفی چه انتظاراتی دارید و چه چیزی می خواهید فکر کنید. باور کنید این کار تکلیف شما را تا حدود زیادی با خودتان معین خواهد نمود .

اردیبهشت

امروز برای شما روزی سرشار از انرژی مثبت و روابط محبت آمیز است و هر چند خودتان باورتان نمی گردد اما همه چیز به نفع شما پیش می رود. احساس می کنید بعضی ها دارند بر خلاف شما اقداماتی انجام می دهند، شاید تا حدودی حق با شما باشد، اما بیشتر این احساس از وحشتی درونی ریشه می گیرد که ناشی از عدم احساس امنیت عاطفی است. انتظار دارید که دوستان و آشنایانتان در شبکه های اجتماعی شما را در زمینه موضوع خاصی حمایت و همراهی نمایند، ولی انتظارات خود را خیلی بالا نبرید تا بعدا دلخوری به وجود نیاید و احساس افسردگی به شما دست ندهد. انعطاف پذیری به شما یاری خواهد نمود بعضی مسائل غیر مترقبه را خیلی راحت و با مهارت تمام حل کنید .

خرداد

اگر به یاری احتیاج دارید از نزدیکانتان تقاضای یاری کنید. شما همواره می خواهید به دیگران خدمت کنید، اما بد نیست گاهی هم برای حفظ انرژی و منافع خودتان از دیگران یاری بگیرید و در مقابل کافی است آنها را در آغوش گرفته و مورد تشکر و قدردانی قرار دهید. زندگی خصوصی شما به دنبال بعضی بحث های شدید ممکن است با مسائلی همراه گردد که برای شما غیر قابل درک هستند. شما حتی نمی توانید به طور دقیق بگویید مشکل از کجاست و به همین دلیل هم شاید علاقه ای به حل کردن این مسائل نداشته باشید. آخر هفته خود را با این بحث های بی فایده هدر نکنید، پس از این هفته طولانی و خسته نماینده بهتر است از این روزهای خود لذت ببرید .

تیر

اگر در رابطه با مسائل کاری مسائلی برایتان به وجود آمده اند نگاهی به برنامه کاریتان انداخته و با یک آنالیز مجدد ببینید باری بیش از حد توانتان برنداشته باشید. تقسیم وظایف همواره یکی از بهترین راه های ممکن برای پیشرفت کارها است و نتایج بهتری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. برای رفع کردن فشار و استرس کاری یک دوش آب گرم و یا ماساژ راهکار خوبی می تواند باشد. امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد دور و برتان پر از آدم باشد و اصلا حال و حوصله خانه نشینی را ندارید و ممکن است اگر در خانه بمانید دعوا درست کنید. عشقتان را با خود همراه کنید و به مهمانی بروید،یا بیرون از خانه با دوستانتان قرار بگذارید .

مرداد

شاید احساس کنید به هر طرف که رو می کنید با دیواری آجری روبرو می شوید، به ویژه وقتی پای مسائل عاطفی در میان باشد. احساس می کنید بیش از اندازه تحت فشار قرار گرفته اید، اما با کمی دقت خواهید دید که بیشتر این مسائل و فشارها ساخته ذهن خودتان هستند، پس مسائل را بی فایده برای خودتان عظیم نکنید و ابرهای تیره و تار را از آسمان زندگی خود کنار بزنید. مواظب باشید با حرف های نسنجیده ای که قبل از گفتنشان حتی خودتان هم به اندازه کافی به آنها فکر ننموده اید عشقتان را از خودتان نرنجانید. شما که دلتان نمی خواهد تمام روز را منت کشی کنید و ساعات خوبی که می توانید با هم بگذرانید را خراب کنید، می خواهد؟

شهریور

امروز خودتان را در نور خورشید غرق کنید و روی جنبه های مثبت زندگی و کارتان تمرکز نموده و از آنها انرژی بگیرید. فرصت های فراوانی در حال حاضر در اختیار شما قرار دارند و کلید اصلی بهره بردن از این موقعیت ها این است که به چیزهایی که واقعا برایتان اهمیت دارند وفادار بمانید. جزئیات کارها خود به خود و تقریبا بدون هیچ کوششی روبراه خواهند شد. امروز قبل از آن که خانه را ترک کنید مانند یک اشراف زاده به خودتان برسید. تا جایی که می توانید لبخند به لب داشته باشید و خیلی خوب با دیگران رفتار کنید. شاید با کسی آشنا شوید که به زودی به او علاقه مند خواهید شد، شما که نمی خواهید رفتار یا ظاهرتان اثری منفی روی آینده رابطه تان داشته باشد؟

مهر

حتما داشتن خواب کافی را در برنامه روزانه تان نظر داشته باشید. شاید کمی احساس کمبود انرژی داشته باشید و حال و حوصله کافی برای انجام کارها و وظایف خود را نداشته باشید، اما نباید اجازه دهید این حالت مزاحم انجام وظایف روزمره تان گردد. این احساسات آشفته و درهم و برهمی که دارید می توانند مانع داشتن درک درستی از واقعیت شده و روی عملکرد امروزتان اثراتی منفی به جای بگذارند. بد نیست بنشینید و همراه با عشقتان به صورت نوبتی در خصوص چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید حرف بزنید. این کار به هر دوی شما فرصت خواهد داد تا رابطه خود را بهبود ببخشید و مسائلتان را پیش از آن که به مرحله بحران برسند حل کنید .

آبان

در حال حاضر از لحاظ فکری و منطقی به هیچ عنوان ثبات ندارید و جمله خود را با یک فکر شروع نموده و با فکری دیگر به انتها می رسانید. این شرایط شما ممکن است باعث گردد به صورت ناخواسته حرف هایی بزنید که اطرافیانتان را از خود برنجانید، پس پیش از آن که حرفی بزنید خوب فکر کنید تا با حرف های خام خود که خیلی تصادفی از دهانتان بیرون می آیند کسی را آزرده خاطر نسازید. در غیر این صورت هرچقدر هم از ته دل عذر خواهی کنید بی فایده خواهد بود، حرفی که گفته شده است را نمی توان پس گرفت و زمان را هم نمی توان به عقب بازگرداند. اگر دچار فشار و استرس هستید سعی کنید کمی ورزش یا پیاده روی نموده و هوای تازه را استنشاق کنید .

آذر

امروز دنیای خیالتان بسیار پررنگ شده است، پس از پناه بردن به این دنیای هیجان انگیز لذت ببرید و کمی به ذهنتان استراحت بدهید. با این حال باید احتیاط کنید و حواستان باشد که کنترل احساساتتان را در دست داشته باشید و تسلیم احساستان نشوید. امروز سعی کنید تا جای ممکن هوشیاری خود را حفظ نموده و به هیچ عنوان از داروها و خوراکی هایی که هوشیاریتان را تحت تأثیر قرار می دهند استفاده نکنید. اگر انتظار داشته باشید برای اضافه کاری های امروزتان مورد تشویق قرار بگیرید دلسرد خواهید شد، چون خبری از این چیزها نیست. ولی اگر کارتان را درست انجام دهید در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید مورد تشویق و قدر دانی قرار خواهید گرفت .

دی

انتقادهای ناگهانی اطرافیانتان ممکن است روی نگرش شما تأثیر گذاشته و باعث گردد نسبت به آنها جبهه بگیرید. ولی بهتر است به جای این رفتارهای متعصبانه خوب به حرف های آنها گوش کنید، چرا که ممکن است در خصوص حرف هایشان بر اساس آنچه خودتان فکر می کنید قضاوت نموده و متوجه نشوید که آنها واقعا چه می خواهند بگویند. امروز باید حتما زمانی را برای وقت گذراندن با دوستانتان و تفریح کردن همراه با آنها در نظر داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است دچار احساس کمبود اعتماد به نفس شوید، خودتان را باور داشته باشید و نگران قضاوت هایی که دیگران در خصوص شما دارند نباشید و رهبری زندگیتان را در دست داشته باشید .

بهمن

امروز به طور ناگهانی متوجه خواهید شد که در رابطه با یکی از کارهایی که فکر می کردید مدت زیادی است که تمام شده خرده کاری های بسیار زیادی به جای مانده است که باید انجام شوند. اگر خوب نگاه کنید می بینید که چیزهایی که قبلا به نظرتان جزئیاتی بی اهمیت می آمده اند می توانند نتیجه کار را از زمین تا آسمان عوض نمایند و اکنون زمان آن رسیده است که به این جزئیات مهم رسیدگی کنید. از فرار کردن و پناه بردن به دنیای فکر و خیال خودداری کنید. به جای این که تسلیم احساسات خود شوید و واقعیت ها را همان طوری که خودتان دلتان می خواهید باشند تفسیر کنید با واقعیت های زندگیتان روبرو شوید .

اسفند

امروز غرق در دنیای فکر و خیال هستید و قدرت تخیلتان سرعتی همچون رعد و برق دارد. اگر کنترل احساسات خود را از دست بدهید مغلوب احساس خود شده و تا بعدازظهر دچار احساس سردرگمی خواهید شد. سعی کنید با سرگرم کردن خودتان در طول روز از به وجود آمدن چنین حالتی خودداری کنید و بین احساس و منطق خود تعادل ایجاد کنید. امروز بیش از هر چیز دیگری به تفریح و خوشگذرانی احتیاج دارید، ولی نمی دانید دقیقا چه کارهایی دوست دارید انجام دهید. لازم نیست برای این کار برنامه ریزی خاصی داشته باشید. همه چیز خیلی راحت و خود به خود پیش خواهد آمد، کافی است برنامه تان را برای تغییرات احتمالی باز بگذارید و به خلاقیت خود اجازه بروز بدهید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1348

به "فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید