علی خطیر دبیرکل، قنبرزاده و بهاروند نایب رییس فدراسیون فوتبال شدند خبرنگاران

به گزارش مرد کوچک، انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار گردید و شهاب عزیزی خادم در دور دوم انتخابات به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

علی خطیر دبیرکل، قنبرزاده و بهاروند نایب رییس فدراسیون فوتبال شدند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در دور دوم انتخابات فدراسیون فوتبال، زور رای های کیومرث هاشمی به شهاب عزیزی خادم نرسید و در سرانجام عزیزی خادم در انتخابات پیروز شد.

حالا که عزیزی خادم به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شده است، همه می خواهند بدانند کابینه او را در فدراسیون چه کسانی تشکیل می دهند.

شهاب عزیزی خادم قبل از انتخابات، منصور قنبرزاده، حیدر بهاروند و شهره موسوی را به عنوان نواب رییس اول تا سوم خود معرفی کرد اما منصور قنبرزاده قبل از انتخابات انصراف داد و حیدر بهاروند نیز رد صلاحیت شد تا دو تن از نواب رییس های شهاب عزیزی خادم به انتخابات نرسند. شهره موسوی هم به عنوان نایب رییس سوم شهاب عزیزی خادم 71 رای اعتماد از اعضای مجمع فدراسیون دریافت کرد.

با توجه به این که نواب رییس اول و دوم عزیزی خادم به انتخابات نرسیدند، رییس جدید فدراسیون باید دو سرپرست موقت برای پست نایب رییس اول و دومش تعیین کند.

عزیزی خادم برای سرپرست نایب رییسی اول منصور قنبرزاده و برای سرپرست نایب رییس دومش از حیدر بهاروند استفاده می نماید و ترکب او در بخش نواب رییس موقتا دست نخورده باقی می ماند.

با توجه به این که شهاب عزیزی خادم به استفاده از مدیران جوان اعتقاد دارد از علی خطیر به عنوان دبیرکل استفاده می نماید. انتخاب خطیر قطعی به نظر می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1491

به "علی خطیر دبیرکل، قنبرزاده و بهاروند نایب رییس فدراسیون فوتبال شدند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی خطیر دبیرکل، قنبرزاده و بهاروند نایب رییس فدراسیون فوتبال شدند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید