ملاقات اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با فرمانده کل ارتش

به گزارش مرد کوچک، جمعی از اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام شامل فرزندان شهدای شاخص ارتش جمهوری اسلامی ایران با امیر سرلشکر موسوی ملاقات و تبادل نظر کردند.

ملاقات اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با فرمانده کل ارتش

به گزارش گروه سیاسی مرد کوچک، در این ملاقات که در محل ستاد ارتش انجام شد فرزند شهید قلیچ خانی نماینده اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام، این هیئت را نمونه پیروز گردهمایی فرزندان شهدا به ویژه فرزندان شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: هدف از شکل گیری این هیئت، ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت فارغ از هر تفکر حزبی، جناحی و گرایش سیاسی بوده و اعضای آن به واسطه برکت و شأن خون پدران شهیدشان برای زنده نگه داشتن یاد شهدا کوشش بسکمک نموده اند.

همچنین فرزند شهید صفا برگزاری یادواره ملی شهدای ارتش با استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا را از دغدغه های هیئت فرزندان شهدای اسلام دانست.

فرزند شهید میرزایی نیز حضور فرمانده کل ارتش و سایر فرماندهان عالی رتبه آجا در هیئت فرزندان شهدای اسلام را امیدبخش و مایه استمرار حرکت این هیئت دانست و از آن به عنوان یک مطالبه معنوی یاد کرد.

لزوم کوشش ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تبیین و معرفی شهدای آجا در سطح رسانه های جمعی و استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا برای حضور در یگان ها و سخنرانی در جمع کارکنان برای ارتقاء روحیه ایثار و شهادت از دیگر مطالبات و انتظار های فرزندان شهدای ارتش از امیر سرلشکر موسوی بود.

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش نیز در این ملاقات، حضور در جمع خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را توفیقی بزرگ دانست و گفت: این ملاقات ها موجب می گردد تا مسئولان فارغ از تمامی مشغله های کاری و فکری یک بار دیگر اولویت های مهم برای شان یاد آوری گردد و آن توجه به یاد شهدا و تذکر این نکته است که تمام داشته های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدای والامقام، جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم آنان است.

وی اضافه نمود: اگر کسی می توانست برای نسل جدید ما به درستی تشریح کند که کشور ما چه گردنه های خطرناک و حوادث سهمگینی را پشت سر گذاشته و چه کسانی با چه شرایطی مملکت اسلامی مان را از گزند حوادث مصون داشته اند شاید امروز بسکمک از مسائل مان حل می شد.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه کشور ما حوادث سختی را گذرانده تا به شرایط کنونی رسیده است گفت: حوادث و اتفاقاتی که این روز ها رخ می دهد در مقایسه با دوران هشت سال دفاع مقدس قابل مقایسه نیست و وقتی آن دوران را در ذهن تداعی کنیم متوجه کمک خداوند و کار بزرگ شهدا می شویم و به این مطلب مهم دست می یابیم که چقدر بدهکار شهدا هستیم.

لازم به ذکر است در این ملاقات فرزندان شهدای شاخص ارتش از جمله شهیدان آبشناسان، کشوری، درویش، جاهدی، شیرودی، اسماعیلی، عسکری، تولایی، آهنگرانی، آذین، جلوسی، میرزایی، اردستانی، یاسینی، بابایی، صفا و همسر شهید حسینی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 667

به "ملاقات اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با فرمانده کل ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با فرمانده کل ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید