درخواست رسمی ویلموتس برای فسخ قرارداد، او باید تا خرداد بماند

به گزارش مرد کوچک، امیرمهدی علوی با بیان اینکه صفحه توییتر مارک ویلموتس متعلق به این مربی است و صحبت های مطرح شده از سوی سرمربی تیم ملی بوده است، درباره چالش ایجاد شده بین فدراسیون و این مربی بلژیکی توضیحاتی ارائه کرد.

درخواست رسمی ویلموتس برای فسخ قرارداد، او باید تا خرداد بماند

علوی در پاسخ به این سئوال که آیا شما در جریان پیغام ویلموتس بودید؟ تاکید نمود: ارتباط با سرمربی تیم ملی بر عهده دپارتمان بین الملل فدراسیون است. بعد از بازی با عراق مکاتبات و مذاکرات متعددی صورت گرفت و ادامه دارد. در بحث فرایند قراردادی بین ویلموتس و فدراسیون تنها چیزی که ممکن است موردنظر ایشان باشد بحث دیرکرد در پرداخت حقوق بوده است.

وی در مورد اینکه آیا فدراسیون درخواستی برای بازگشت ویلموتس داشته و آیا شرط جدیدی مطرح شده است؟ یادآور شد: شرط جدیدی مطرح نشده است بلکه شروط بندهای قرارداد مدنظر است. مثلا نظارت بر تیم های ملی دیگر، بحث حضور در مسابقات لیگ و جلساتی که در همایش های مختلف فدراسیون است.

علوی تاکید نمود: آقای ویلموتس طبق قرارداد حتما تا خاتمه بازی های تیم ملی در خردادماه در ایران باشد ولی در این مدت زمان کمتری بوده است که آنهم به خاطر تاخیر در پرداخت پولش بوده است. البته الان الزام قطعی است که در ایران باشد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره تعریف هایی که از ویلموتس در ابتدای کارش می شد و عدم حضور وی در تمرین تیم ملی پیش از بازی با عراق، توضیح داد: به هر حال وظیفه فدراسیون حمایت از تمام ارکانش است و حتما مباحثی بوده که در جلسات و برنامه های فدراسیون مطرح می گردد.

علوی با بیان اینکه مارک ویلموتس قبل از بازی با عراق تقاضای فسخ رسمی قراردادش را داده بود، گفت: این درخواست به این خاطر بود چون دو ماه از عدم پرداخت مطالبات به این مربی گذشته بود ولی فدراسیون توانست این پرداخت را داشته باشد و از دید من، فسخ قرارداد از سوی ایشان منتفی است.

چه زمانی قرار است ویلموتس به ایران برگردد؟ سخنگوی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال تاکید نمود: به زودی جلسه ای بین آقای ویلموتس و وکلایش با فدراسیون برگزار می گردد. در این جلسه در امتداد جلسات گذشته مباحثی به صورت قطعی مطرح می گردد. امید است تا هفته آینده در این باره اطلاع رسانی گردد.

علوی درباره اینکه آیا بحث فسخ قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال جدی است؟ گفت: چون فرایند در حال پیگیری است نظر قطعی نمی دهم.

وی که با برنامه سلام صبح بخیر مصاحبه می کرد، درباره اخبار مربوط به انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی، اظهار کرد: فدراسیون بهترین تصمیمات را برای آینده می گیرد. شاید ایشان (ویلموتس) کلیه مباحث قراردادی را بپذیرد و به آن پایبند باشد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در خاتمه درباره میزان امیدش برای صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: فدراسیون، مردم و پیشکسوتان از نتایج ناراحت هستند ولی همین الان شانس اول صعود دست خودمان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 594

به "درخواست رسمی ویلموتس برای فسخ قرارداد، او باید تا خرداد بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست رسمی ویلموتس برای فسخ قرارداد، او باید تا خرداد بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید