خبرنگاران پادگان 07 خرم آباد تخریب می شود

به گزارش مرد کوچک، خرم آباد - خبرنگاران - شهردار خرم آباد گفت: پادگان 07 خرم آباد تا یک ماه آینده به منظور تعریض خیابان انقلاب تخلیه و تخریب می شود.

خبرنگاران پادگان 07 خرم آباد تخریب می شود

محمد شریفی مقدم روز سه شنبه به رسانه ها گفت: بر اساس توافق با استاندار لرستان و فرمانده لشکر 84 پیاده استان، پادگان 07 که در مرکز شهر واقع شده تا یک ماه آینده آزادسازی و به صورت کامل تخلیه و تخریب می شود.

وی گفت: با توجه به اینکه پادگان 07 در مرکز شهر خرم آباد فضای زیادی را اشغال کرده و سد معبری برای عبور و مرور مردم و ساکنان منطقه خیابان انقلاب و سه راه اسدآبادی است این پادگان به زودی تخریب خواهد شد.

وی اضافه نمود: با تخلیه این پادگان بخشی از زمین آن به واحد مسکونی، فضای سبز و سالنهای ورزشی اختصاص داده می شود و از محل فروش زمین های سهم شهرداری بخشی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان انقلاب تملک و تعریض خواهیم شد.

پادگان 07 نیروی زمینی ارتش در محدوده داخل شهری خرم آباد واقع شده و با توجه به لزوم خروج نیروهای نظامی از محدوده شهری، فعالیت این یگان در داخل شهر مسایل و مشکلاتی را در حوزه های ترافیکی و شهری ایجاد کرده است.

اراضی تحت اختیار ارتش در قالب پادگان 07 و همچنین هدفگاه در محدوده شهر خرم آباد حدود 42هکتار در محدوده بلوار 60 متری می باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1082

به "خبرنگاران پادگان 07 خرم آباد تخریب می شود" امتیاز دهید

1 کاربر به "خبرنگاران پادگان 07 خرم آباد تخریب می شود" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پادگان 07 خرم آباد تخریب می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید