جواب رد علی کریمی به مهران مدیری

به گزارش مرد کوچک، مهران مدیری گرچه خیلی فوتبالی نیست، اما کوشش زیادی انجام داد که بتواند علی کریمی را به برنامه دورهمی دعوت کند. تهیه کننده دورهمی هم از این موضوع استقبال کرد و تماس هایی برای راضی کردن جادوگر برای حضور در شبکه نسیم برقرار شد. اما علی کریمی بلافاصله این پیشنهاد را رد نموده و محترمانه پاسخ داد: نه! فعلاً به تلویزیون نمی آیم.

جواب رد علی کریمی به مهران مدیری

آخرین باری که علی کریمی به تلویزیون رفت بهمن 1396 بود. علی کریمی که منتقد سفت و سخت و دو آتشه آن روز های فدراسیون فوتبال بود، پس از سال ها بالاخره به دعوت عادل فردوسی پور و برنامه 90 پاسخ مثبت داد و با محمدرضا ساکت روبه رو شد و با حرف و حدیث و جنجال بسیار رودرروی فدراسیون فوتبال نهاده شد.

علی کریمی که عاشق فوتبال است با حالت همیشگی خود در قالب یک خط حمله جسور با تمام قدرت به سمت ساکت حمله های همه جانبه را آغاز کرد و با اطلاعات نابی که علیه فدراسیون ارائه داد بر محبوبیت خود اضافه نمود.

آن مناظره در حالی به انتها رسید که به نظر بیشتر مردم محمد رضا ساکت، مهدی تاج و فدراسیون مغلوب شده بودند و گذشت زمان هم به خوبی حقانیت علی کریمی را به اثبات رساند.

بعد از آن مناظره جادوگر محبوب فوتبال ایران تصمیم گرفت دیگر در تلویزیون حاضر نشود و حتی دعوت مهران مدیری هم علی کریمی را وسوسه نکرد.

پیش از این نیز رامبد جوان و تهیه نماینده برنامه خندوانه خیلی کوشش نموده بودند علی کریمی را راضی به حضور در این برنامه نمایند، اما پیروز نشدند!

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1053

به "جواب رد علی کریمی به مهران مدیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب رد علی کریمی به مهران مدیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید