تکذیب کلیپ منتشر شده درباره هزینه 40 میلیون تومانی درمان 2 بیمار کرونا

به گزارش مرد کوچک، تهران (پانا) - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، محتوای کلیپ منتشر شده در مورد دریافت هزینه 40 میلیون تومانی از دو بیمار کووید 19 در بیمارستان مستقل شهید دکتر فقیهی شیراز را تکذیب کرد.

تکذیب کلیپ منتشر شده درباره هزینه 40 میلیون تومانی درمان 2 بیمار کرونا

به گزارش وبدا، علی اکبری با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی که پدر دو مرحوم محمدجواد باقری و علیرضا باقری، از بیماران کووید 19 شهرستان کازرون، مبلغ دریافت شده برای هزینه درمان فرزندانش را چهل میلیون تومان اعلام می نماید، گفت: با آنالیز های اجرا شده، هر کدام از دو متوفی به مدت حدود یک ماه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید دکتر فقیهی بستری بوده اند؛ در طول این مدت تمام اقدامات درمانی لازم برای آنان اجرا شده و تمامی دارو و مایحتاج ضروری و لوازم پزشکی موردنیاز آنان تامین شده است که در صورت حساب های بیمارستان نیز به ثبت رسیده و مستندات لازم در این زمینه موجود است.

وی با بیان اینکه این دو بیمار با پیشرفت بالای بیماری و وخامت حال عمومی در اثر بیماری کووید 19 به بیمارستان مراجعه نموده بودند که متاسفانه اقدامات درمانی اجرا شده در طول یک ماه، موثر نبوده و هر دو بیمار جان خود را از دست داده اند، ادامه داد: مبلغ صورت حساب مرحوم علیرضا باقری، معادل سه میلیون و 900 هزار تومان و مبلغ صورت حساب مرحوم محمدجواد باقری نیز چهار میلیون و یکصد هزار تومان بوده است که در مجموع، معادل هشت میلیون تومان بابت هزینه یک ماه درمان این دو بیمار در بخش مراقبت های ویژه بوده است.

اکبری اظهار کرد: در تماس تلفنی با مادر این عزیزان از دست رفته، این ارقام به تایید رسیده و از انتشار این کلیپ نیز گلایه مند بودند.

معاون درمان دانشگاه تاکید نمود: هیچگونه وجهی خارج از صورت حساب از این خانواده دریافت نشده و مبلغ اعلام شده در کلیپ تکذیب می گردد.

وی از عموم مردم خواست اخبار را از رسانه های معتبر و مراجع رسمی دریافت نمایند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز یادآور شد: انتشار اینگونه مطالب موجب تشویش اذهان عمومی و زیر سوال بردن خدمات و دلسردی مدافعان سلامت و تیم های بهداشتی درمانی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1273

به "تکذیب کلیپ منتشر شده درباره هزینه 40 میلیون تومانی درمان 2 بیمار کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب کلیپ منتشر شده درباره هزینه 40 میلیون تومانی درمان 2 بیمار کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید