تبدیل پارکینگ ساختمان به کارگاه فراوری مبل حادثه ساز شد خبرنگاران

به گزارش مرد کوچک، ملکی درباره حادثه آتش سوزی که در یک ساختمان سه طبقه در شهرک ولیعصر رخ داد، توضیحاتی داد.

تبدیل پارکینگ ساختمان به کارگاه فراوری مبل حادثه ساز شد خبرنگاران

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 5:57 بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهرک ولیعصر خیابان سجاد جنوبی به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: سه ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند. محل حادثه یک ساختمان سه طبقه با زیرزمین بود، این ساختمان 9 واحدی بود و کل مساحت این ساختمان حدود 260 متر بود که قسمت پارکینگ به کارگاه مبل تبدیل شده بود و تعداد زیادی مبل های ساخته شده و وسایل مربوط به ساخت مبل نگه داری میشد.

ملکی گفت: حتی بخشی از حیاط را هم مسقف نموده بودند و به پارکینگ اضافه شده بود، بخش زیادی از طبقه اول شعله ور و دود زیادی به طبقات بالایی سرایت نموده بود و در حال سرایت به طبقه منفی یک هم بود. آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش از سرایت به بخش های دیگر جلوگیری کردند.

وی اعلام کرد:گروه های دیگر هم با دستگاه های تنفسی به طبقات بالاتر رفتند و مشغول نجات افراد در طبقات شدند. با توجه به اینکه آتش سوزی در ساعات اولیه صبح بود تعدادی از این ماجرا خبر نداشتند و در خانه بودند. آتش نشانان حدود 15 نفر از ساکنین را از واحد ها نجات دادند و خوشبختانه مورد مصدومیتی و آتش خاموش شد .

سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه کرد: نیرو ها در حال ایمن سازی و لکه گیری هستند و تا دقایقی دیگر محل تحویل مالکان و کارشناسان خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1480

به "تبدیل پارکینگ ساختمان به کارگاه فراوری مبل حادثه ساز شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل پارکینگ ساختمان به کارگاه فراوری مبل حادثه ساز شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید