بستری هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مرکز در شبانه روز گذشته

به گزارش مرد کوچک، معاون درمان ستاد کرونای کلانشهر تهران به بیان توضیحاتی درباره افزایش موارد بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان تهران در شبانه روز گذشته پرداخت.

بستری هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مرکز در شبانه روز گذشته

از وبسایت سازمان بهداشت جهانی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، نادر توکلی، معاون درمان ستاد کرونای کلانشهر تهران در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به فرایند افزایشی بستری بیماران کرونایی در تهران اظهار کرد: درحال حاضر اندازه موارد بستری و مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا در تهران افزایش پیدا نموده است به طوری که طی یک هفته گذشته آمار بستری و مراجعه کنندگان مبتلا به کرونا در حدود 15 درصد افزایش داشته است.

او ادامه داد: در شبانه روز گذشته تعداد 851 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بخش عادی و 153 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

معاون درمان ستاد کرونای کلانشهر تهران اظهار کرد: در حال حاضر تعداد پنج هزار و 21 نفر بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی تهران بستری هستند که 1475 نفر از این تعداد در بخش مراقبت های ویژه بستری اند. در شبانه روز گذشته تعداد 522 نفر بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان های تهران ترخیص و هزار و 4 بیمار تازه مبتلا به ویروس کرونا بستری شده اند.

طرح ترافیک با قرمز شدن تهران باید لغو گردد

توکلی گفت: در حال حاضر عمده شهرستان های استان تهران و به خصوص شهر تهران در شرایط قرمز شیوع ویروس کرونا هستند و ستاد کرونای تهران پیشنهاد اعمال محدودیت های مختلف از جمله دورکاری کارمندان و حتی لغو طرح ترافیک را به استانداری داده است و باید موضوع طرح ترافیک به تصویب شورای ترافیک برسد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1716

به "بستری هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مرکز در شبانه روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مرکز در شبانه روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید