اعزام 1400 نفر از نیروهای شهرداری به کربلا برای خدمت رسانی به زائران

به گزارش مرد کوچک، شهردار تهران با اشاره به اعزام 1400 نفر از نیروهای شهرداری تهران به عتبات عالیات برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی گفت: برای عملکرد بهتر نیروهای اعزامی به کشور عراق تجهیزات و ماشین آلاتی هم به این کشور اعزام خواهد شد.

اعزام 1400 نفر از نیروهای شهرداری به کربلا برای خدمت رسانی به زائران

به گزارش مرد کوچک، پیروز حناچی در مراسم اعزام کاروان 1400 نفری خادم الحسین شهرداری تهران به عتبات عالیات جهت خدمت به زائرین اربعین حسینی در جمع مرد کوچک گفت: طبق روال سال های گذشته فراخوانی برای اعزام نیروهای داوطلب به کشور عراق انجام شد که پس از اعلام این فراخوان حدود 1400 نفر از همکاران ما انتخاب شدند و امروز در قالب کاروانی 1400 نفره راهی شهرهای کربلا و نجف خواهند شد.

وی اضافه نمود: در بین این افراد تعدادی از پرسنل سازمان آتش نشانی و پرسنل دیگر سازمان های تخصصی شهرداری تهران حضور دارند و قرار است به همان شکل که در طول سال به شهروندان تهرانی خدمت رسانی می کنند به زائران خوب اباعبدالله نیز خدمت رسانی کنند.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که آیا نظیر سال های گذشته تجهیزات و ماشین آلات و تجهیزات نیز به شهر کربلا و نجف اعزام خواهند شد یا خیر؟ گفت: به هر تقدیر این نیروها برای انجام بهتر مأموریت خود نیاز به یک سری وسایل و لوازم دارند که طبیعتاً این وسایل به این شهرها فرستاده می شود اما حتماً برخواهد گشت.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص افزایش نیروی خدمت رسان با توجه به احتمال افزایش زائرین در اربعین امسال گفت: در شهرداری تهران محدودیت هایی داریم لذا همین تعداد نیرو را توانسته ایم به این شهرها اعزام کنیم. به این نیروها هیچ گونه حق ماموریتی داده نمی شود و این افراد به صورت داوطلبانه راهی کشور عراق شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 440

به "اعزام 1400 نفر از نیروهای شهرداری به کربلا برای خدمت رسانی به زائران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 1400 نفر از نیروهای شهرداری به کربلا برای خدمت رسانی به زائران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید