ارزش سهام عدالت همچنان در سراشیبی

به گزارش مرد کوچک، معاملات این هفته از بازار سهام با فشار عرضه در نمادهای شاخص ساز همراه بود و همین موضوع باعث نزول یک میلیون تومانی ارزش سهام عدالت در این هفته شد.

ارزش سهام عدالت همچنان در سراشیبی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از تجارت نیوز ، در جریان معاملات این هفته از بازار سهام، عرضه در نمادهای شاخص ساز و تاثیرگذار بر ارزش سبد سهام عدالت زیاد بود و این نمادها فرایندی نزولی داشتند و ارزش سهام عدالت نیز به تبع آن ریزش کرد. ارزش سبد سهام عدالت در 5 ماه گذشته حدود 10 میلیون تومان افت کرده و از حدود 21 میلیون تومان به 11/5 میلیون تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت در روز یک شنبه و چهارشنبه ریزش بیشتری نسبت به دیگر روزها داشت و حدود 800 هزار تومان در این دور روز افت کرد و این در حالی است که فرایند سهام عدالت در جریان معاملات 3 هفته گذشته نزولی بوده و از 14/2 میلیون تومان تا 11 میلیون و تومان ریزش کرده است.

از طرفی فروش سبد سهام عدالت در بازار سهام متوقف است و سهامداران فقط شاهد افت ارزش دارایی خود هستند و کارشناسان عقیده دارند ارزش سهام عدالت در کوتاه مدت به سقف قبلی خود بازنمی گردد.

ریزش شدید ارزش سهام عدالت اعتراض بسیاری از دارندگان سهام را به دنبال داشته است. این در شرایطی است که افزایش سرمایه نمادهای سهام عدالت هم اعمال نشده و اگر این اتفاق ادامه دار باشد ارزش سبد سهام عدالت حدود 8/5 میلیون تومان خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1401

به "ارزش سهام عدالت همچنان در سراشیبی" امتیاز دهید

1 کاربر به "ارزش سهام عدالت همچنان در سراشیبی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش سهام عدالت همچنان در سراشیبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید